Rzetelna depilacja laserowa wykonana w klinice urody Mona Lisa umożliwia bezzwłoczne oraz bezbolesne pozbywanie się niechcianego owłosienia. Jest to umożliwione, gdyż do zabiegu wykorzystany jest unowocześniony laser Light Sheer Desire. Ten model diodowy jest maksymalnie bezpieczny dla skóry. Zapewnia szybką likwidację zbędnego owłosienia, a także utrzymanie gładszej skóry bez włosów. Z uwagi na to, że moc lasera jest duża, to depilacja laserowa Poznań jest wyjątkowo skuteczna.

Precyzyjność zabiegu jest rezultatem tego, że czas trwania impulsu jest wydłużony. Depilowana powierzchnia tkanki skórnej jest bezzwłocznie schłodzona, na co oddziałuje specjalny system chłodzenia ChillTip. Z kolei, za bezzwłoczne przeprowadzenie zabiegu odpowiada autorski system podciśnienia High – Speed Integrated Technology. Depilację wykonuje doświadczony team, wobec czego klientki oraz klienci, jacy z nich korzystają nie mają podstawy do obawiania się, iż cokolwiek mogłoby zostać wykonane nieprawidłowo. Na stronie salonu podany jest cennik.

Depilacji laserowej mogą być poddawane takie części ciała jak: twarz, tułów, kończyny górne, czy kończyny dolne. Światło lasera jest podczas zabiegu po części wchłonięte przez struktury mieszków włosowych, jakie zawierają melaninę. Przemiana tego światła w ciepło doprowadza do zniszczenia elementów włosków odpowiedzialnych za ich wzrost. To z kolei niszczy mieszki włosowe i doprowadza do trwałej utraty owłosienia. Przed zabiegiem klienci poinformowani są o wskazaniach oraz ograniczeniach.

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
To warto też przeczytać

Atuty które wynikają z rozpoczęcia współpracy z agencją interaktywną Ajmer

Oferta agencji interaktywnej Ajmer prezentuje się profesjonalnie, a więc wielu zleceniodawców zdecydowanych…

W jaki sposób przygotować usługę cateringową oraz robić reklamę catering dietetyczny własnym odbiorcom?

Wiele zaczyna się od zebrania z kontrahentem i ustalenia układów usługi gastronomicznej.…

Jakim sposobem rozwiązywać własne kłopoty – kilka sprawdzonych porad

Gdy konstruujemy lokal mieszkalny, to w pewnym momencie stajemy przed przymusem wykonania…

Marki, jakie sprzedają własne wyroby w Kopalni Zdrowia

Marki, które oferują własne wyroby w Kopalni Zdrowia to firmy warte uwagi.…