ARTYKUŁ SPONSOROWANY Turystyka, Sport

Tanie noclegi nad morzem po sezonie letnim

Nie każdego z nas stać na drogi hotel. Głównie w sezonie letnim, inaczej w miesiącach począwszy od połowy czerwca a skończywszy w drugiej połowie sierpnia, kiedy tak właściwie to hotele są najdroższe dla wędrowców. Można skorzystać z promocji, atrakcyjnych pakietów wypoczynkowych, jakkolwiek to ciągle są oferty dla ludzi z trochę o wiele bardziej bogatymi portfelami.

Wskutek tego również w okresie letnim najogromniejszą furorę robią noclegi niedaleko morza w osobistych kwaterach – przekonaj się pokoje Łeba. Jeśli hotel kosztuje średnio trzysta pięćdziesiąt złotych za dobę, to kwaterę o niższym standardzie, niemniej jednak w równie atrakcyjnym miejscu, możemy posiadać nawet za dwadzieścia złotych. Jeśli do tego doliczyć wyżywienie, w szeregu przypadków oferowane razem z pobytem, możemy bawić się nad samym morzem niemalże za darmo a już na pewno za ułamek tej ceny, jaką musielibyśmy zapłacić pragnąc przebywać w gustownym hotelu.

Informacje o solidnych gospodarzach rozchodzą się w większości wypadków pocztą pantoflową. Znajomi byli, wobec tego polecają innym w największym stopniu atrakcyjne miejsca. Niestety bywa w takim razie tak, iż optymalne kwatery są niemalże cały sezon już zajęte oraz mała jest szansa aby się do nich dostać. Zostaje wobec tego pytać wśród znajomych którzy już byli oraz rezerwować sobie wcześniej.

Utarło się twierdzenie, iż noclegi czy to w hotelach czy w osobistych kwaterach położonych najporządniej, albowiem tuż przy morzu, muszą sporo kosztować. Sporo w tym prawdy, niemniej jednak to wszystko zależy jeszcze od tego, gdzie tego noclegu poszukujemy. Jeśli wyjeżdżamy do kultowego i drogiego kurortu, na przykład do Międzyzdrojów, to musimy liczyć się z tym że w takim miejscu skonstruowany przez nas portfel skurczy się znacznie prędzej niż na przykład wtedy, gdy zdecydujemy się na noclegi Władysławowo niedaleko morza w innej, mniejszej miejscowości. Wróćmy jeszcze na chwilę do Międzyzdrojów oraz porównajmy cennik. Ryba ze smażalni, czy sądzicie iż wszędzie kosztuje tyle samo?

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz