ARTYKUŁ SPONSOROWANY Moda, Uroda

Jakie są najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej

Chyba każdy, kto interesuje się medycyną estetyczną wie bardzo dobrze, jak dużą rolę odgrywają w niej zaawansowane przyrządy. Możliwości technologiczne poszły w tej kwestii bardzo do przodu, oferując możliwości, jakie jeszcze kilkanaście lat temu były niedostępne. Na przykład to dotyczy laserów. Te od bardzo dawna są używane do poprawiania urody, lecz w ostatnich latach na rynku pojawiły się diodowe urządzenia. Wykorzystują one niezwykle dokładne głowice robocze, przy pomocy jakich dotrzeć można do każdego z włosków i skutecznie go zniszczyć.

Depilacja laserowa Kraków wykonywana przy pomocy tych urządzeń jest niezwykle bezpieczna i szybka. Włoski są niszczone w zasadzie bez bólu, a efekty utrzymują się przez długie lata. Bardzo ciekawie naukowcy wykorzystali również niskie temperatury. Jedna z ostatnich nowości bowiem jeśli chodzi o pozbywanie się tłuszczu jest kriolipoliza cooltech Kraków. W przypadku tej metody na tłuszczowe komórki oddziałuje się zimnem, i pod jego wpływem następuje rozpad, zwany lipozą.

Jednocześnie wszystkie inne tkanki, takie jak skóra, mięśnie czy nerwy pozostają w nienaruszonym stanie. Jeżeli któraś z pań zdecyduje się pozbyć zmarszczek, to czekał na nią będzie następny zaawansowany przyrząd, to znaczy NuEra Tight Kraków. W tym urządzeniu wykorzystuje się radiowe fale, o paru zakresach częstotliwości. Wpływ takich fal na skórę jest naprawdę duży, świetnie ją ujędrniając i pozbywając się wszelkich niedoskonałości. Oczywiście również będą to zabiegi w pełni bezpieczne i bezbolesne.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz