Stuprocentowe doposażenie myjni bezdotykowych przez przedsiębiorstwo Redconst ukazuje, że firma ta jest rzetelna oraz zrealizuje swoje świadczenia wszechstronnie. Urządzenia uzupełniające zwiększą wartość koszyka zakupowego korzystających z myjni Redconst, co dla zarządcy takiej nowoczesnej myjni będzie jeszcze bardziej opłacalne. Odkurzacz jedno lub dwu – stanowiskowy jest wyposażeniem całorocznym, uodpornionym na oddziaływanie czynników atmosferycznych.

Czernidło do opon pozwala odnowić ich wygląd. Zastosowany w nim środek zapewni stały połysk, a także zagwarantuje osłonę przed wpływem wody i kurzu. Można również zamówić oprysk do felg, w wersji jedno – lub dwustanowiskowej. Jednym z będących na dodatkowym wyposażeniu sprzętów jest także suszarka samoobsługowa, pozwalająca na szybsze oraz dokładne zdmuchiwanie wody z poszczególnych elementów samochodu. Jest ona otwarta od frontu a także zbudowana ze stali nierdzewnej. Do nad wyraz użytecznych wlicza się podajnik płynu do spryskiwaczy letnich i zimowych.

Unowocześnioone urządzenie posiada filtr dozowanego produktu. Uzupełnieniem wyposażenia jest też aplikator zapachów, pozwalający na sprawniejsze dostarczanie jednego z 3 zapachów do kabiny. Zamówione są też urządzenia czyszczące dywaniki oraz urządzenie combo, mające w jednej konstrukcji kilka rozwiązań. Kompletny katalog udostępniony jest na stronie www. Mało tego, płyta i wiata będą wybudowane indywidualnie pod względem liczby systemów myjących oraz stanowisk.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
To warto też przeczytać

W jaki sposób przygotować usługę cateringową oraz robić reklamę catering dietetyczny własnym odbiorcom?

Wiele zaczyna się od zebrania z kontrahentem i ustalenia układów usługi gastronomicznej.…

Jakim sposobem rozwiązywać własne kłopoty – kilka sprawdzonych porad

Gdy konstruujemy lokal mieszkalny, to w pewnym momencie stajemy przed przymusem wykonania…

Holowanie auta do warsztatu – pomoc w czasie trasy

Dla wielu pań taka maszyna, jaką jest samochód, jest czymś kompletnie niezrozumiałym…

W jaki sposób jesteśmy w stanie sobie pomóc w różnych aspektach życia

Medycyna i powiązane z nią przeróżnego rodzaju dyscypliny wiedzy, rozwija się coraz…