Gdy konstruujemy lokal mieszkalny, to w pewnym momencie stajemy przed przymusem wykonania płotu naszego mieszkaniu, a to z kolei łączy się z zamontowaniem w nim bramy. Planując podjazd i otoczenie wokół naszego przyszłego domu, to należałoby już na etapie projektu tego domu, pomyśleć nad tym, czy ma to być brama uchylna, czy także brama przesuwana?

Musimy wybrać! Różnica, między obydwoma bramami, jest niby to mała, jest niemniej jednak znacząca i związana jest ona także ze sposobem otwierania się danej bramy. Bramy przesuwne, jak sama nazwa na to pokazuje, otwierają się w wyniku przesuwania tej bramy, natomiast uchylne, to otwierania tych bram – przetestuj bramy przemysłowe.

Ktoś może ogłosić, że nie ma w nich żadnej to różnicy, jednak w końcu brama musi się otwierać. I tak, i nie. Różnica jest jednakże niesłychanie znacząca, jeśli to popatrzymy na to, ile to danego miejsca przed naszym domem absorbuje nam otwarta ta brama. Uchylna, przy wielkości, tak zwanych przęseł po aż 2 metry bieżące, jest w stanie zapełnić nam nawet i ponad 8 m2 przestrzeni podjazdu. Jednak praktyce może to znaczyć, że po zamontowaniu tej oto napomkniętej bramy, nie będziemy w stanie zmieścić na podjeździe więcej aut, niż nasze to własne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
To warto też przeczytać

Atuty które wynikają z rozpoczęcia współpracy z agencją interaktywną Ajmer

Oferta agencji interaktywnej Ajmer prezentuje się profesjonalnie, a więc wielu zleceniodawców zdecydowanych…

W jaki sposób przygotować usługę cateringową oraz robić reklamę catering dietetyczny własnym odbiorcom?

Wiele zaczyna się od zebrania z kontrahentem i ustalenia układów usługi gastronomicznej.…

Holowanie auta do warsztatu – pomoc w czasie trasy

Dla wielu pań taka maszyna, jaką jest samochód, jest czymś kompletnie niezrozumiałym…

Dzisiejsze gotowanie – profesja w gastronomii

Dla wielu ludzi sztuka kulinarna jest nie tylko pasją oraz zamiłowaniem, jednak…