ARTYKUŁ SPONSOROWANY Usługi

Czy internet może być dla nas niekorzystny?

Dawniej, kiedy nie było pecetów, telewizorów i internetu rozrywką dla ludzi było czytanie książek, kontakt z naturą i gry, które sami wymyślali. Dziś w dobie kompów i internetu większość osób poszukuje rozrywek właśnie tam.

Niektórym internet służy do istotnych celów, jak np. praca, czy wyszukiwanie znaczących informacji, natomiast dużo osób korzysta z internetu dla zabicia czasu – sprawdź prędkość speedtest. Grają w gry internetowe, oglądają filmy, skecze kabaretowe, wyszukują informacji na temat gwiazd i celebrytów, korzystają z serwisów społecznościowych, słuchają muzyki. Niewiele osób czyta dziś książki w odmianie papierowej. Większa część woli ściągnąć z internetu e-booki i w takiej odmianie czytać własną ukochaną książkę.

Podobnie jest z filmami. Coraz to więcej osób odchodzi od pozyskiwania filmów na płytach, żeby pooglądać je w telewizorze za pomocą DVD. Wolą oglądać filmy w internecie. Nie tylko te gratisowe. Co poniektórzy wykupują wyjątkowe pakiety, by móc oglądać swój ulubiony serial lub też mieć bezgraniczny dostęp do nowości kinowych.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

1 komentarz

  1. Jeżeli masz do napisania pracę zaliczeniową, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Skorzystaj z praca zaliczeniowa pomoc, chętnie ci oni pomogą w stworzeniu profesjonalnej pracy na zaliczenie.

Dodaj komentarz