ARTYKUŁ SPONSOROWANY Usługi

Zakład kamieniarski GRANMAL: wyspecjalizowane projektowanie nagrobków

Ogromny dobór nagrobków tradycyjnych oraz nowoczesnych to jeden z wiodących znaków rozpoznawczych zakładu kamieniarskiego GRANMAL. Szczególnie natomiast kamieniarz ten wykonuje zamówienia odwołujące się do pomników na zamówienie, wykonywanych według projektów indywidualnych. W rezultacie rodziny mają możliwość upamiętnić zmarłych dokładnie tak, jak sobie zakładają. Oczywiście, GRANMAL udostępni również wzornik dotyczący nagrobki kielce, z kolei zleceniodawcy mogą zadecydować, czy będzie interesować ich wykonanie zlecenia spersonalizowanego.

Nagrobki cmentarne z granitu i z marmuru dostępne są w dużej gamie kolorów, a kamień na ich zrobienie sprowadzany jest z różnych zakątków świata. Na dodatek można również oczekiwać na ogromny wybór ozdób: krzyży, tablic, napisów oraz wzorów kamiennych. Osobiście producent nagrobków kielce proponuje poradnictwo w obrębie doboru właściwego wzoru nagrobka, materiałów a także sposobu wykończenia.

Dodatkowo, już po realizacji zlecenia klienci otrzymają informacje w temacie tego, jak zadbać o płytę nagrobną. Pomniki zrobione przez GRANMAL cechuje oryginalne wzornictwo, poczucie estetyki oraz duża dbałość o detale. Z tego powodu na ich wykonanie decydują się klienci nie tylko z Kielc, lecz także z okolicznych miast. Imponująca propozycja sprzedażowa firmy obejmuje: nagrobki w wersji nowoczesnej, nagrobki pojedyncze, nagrobki ekskluzywne, nagrobki podwójne oraz rzeźby.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz