ARTYKUŁ SPONSOROWANY Biznes, Finanse

Rzetelna organizacja szkoleń www oraz różnych spotkań wirtualnych

Wiadomości dla osób które chcą zorganizować webinar współpracując z PLATINUM MEDIA są opublikowane na witrynie internetowej. Na dodatek specjaliści z chęcią się nimi podzielą, kiedy ktokolwiek się z nimi kontaktuje. Spotkania mogą mieć charakter edukacyjny, informacyjny lub marketingowy. Przekazywane są w każdym przypadku w czasie realnym, za pomocą innowacyjnie przygotowanej platformy. Cała obsługa webinarów odbywa się przy zastosowaniu technologii strumieniowania sygnału do sieci.

Specjaliści zajmują się reklamy eventu w sieci, w sposób maksymalnie dostosowany do grupy odbiorców. Będzie to odnosiło się też do oddziaływań w mediach społecznościowych, co teraz jest powszechnie spotykane. Kanał promocji będzie w każdej sytuacji dostosowany do spodziewanej liczby uczestników. Webinar będzie odbywać się na platformie broadcastowej, posiadającej wiele funkcjonalności. Z tego powodu organizacja szkoleń online jest indywidualnie opracowana.

Wystarczy się zalogować oraz otworzyć pokój spotkań, a potem korzystać z przyjaznego w obsługiwaniu interfejsu. Co ważne, każdy webinar można zapisywać oraz zobaczyć stricte wtedy, gdy ma się taką potrzebę. Jest to przykładowo korzystne dla osób, które w konkretnym czasie nie mogły wziąć udziału w spotkaniu online. Eksperci z PLATINUM MEDIA dbają o to, by konkretny event został bardzo dobrze odebrany i służył promowaniu działalności klienta. Marka dysponuje własną platformą do przesyłania transmisji danych, przeznaczoną do spersonalizowania.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz