ARTYKUŁ SPONSOROWANY Dom, Ogród

Rolety rzymskie wykonywane przez pracownię Dekoracja Wnętrz Ewa Bukowska

Profesjonalne szycie zasłon, rolet rzymskich oraz firanek to domena firmy Dekoracja Wnętrz Ewa Bukowska. Zleceniodawcy, którzy zdecydowani są na korzystanie z usług w tym zakładzie mają świadomość, że będą wzorcowo obsłużeni oraz że rolety rzymskie warszawa zostaną zrobione zgodnie z ich oczekiwaniami i będą dopasowane do tego, jak prezentuje się ich dom. Jako że specjalistka zajmie się najpierw zrobieniem pomiaru, wszystko zostanie zrobione na właściwy wymiar. Pracownia od początku działalności w głównej mierze skupia się na oryginalnym ukierunkowaniu do dodatków w wystroju wnętrz.

Mało tego, że firany na wymiar mogą zostać zrobione dla klientów prywatnych, do różnych pokojów domowych, to można także zdecydować się na realizację szycie zasłon dla przeróżnych firm, do jakich zaliczają się obiekty hotelowe, biura bądź lokale gastronomiczne. Do wszystkich zamówień wykorzystywane są wysokogatunkowe europejskie materiały ozdobne.

Sporo wzorów oraz kolorów pozwala wybierać coś przystosowanego do indywidualnych potrzeb zamawiających, ale też do aktualnych trendów. Przeglądając galerię zamieszczoną na stronie internetowej prędko można wywnioskować, iż zamówienia będą zrealizowane fachowo i z troską o każdy szczegół. Zamawiając szycie firan klient ma również gwarancję, że wszystko będzie wykonane o czasie. Dekoracja okien na dowolny kształt i wymiar nie jest wyzwaniem dla pracowników. Firma zajmie się również szyciem dowolnych ozdób do wystroju wnętrz oraz projektowaniem i montowaniem karniszy.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz