ARTYKUŁ SPONSOROWANY Dom, Ogród

Plusy ściółki chłonnej dla gryzoni ze sklepu MOON DOG

Plusy ściółki chłonnej dla gryzoni z punktu sprzedaży MOON DOG są spore, a więc właściciele tych zwierząt chętnie kupią taki produkt. Zwłaszcza, iż jest biodegradowalny oraz hiperalergiczny. Podłoże to przeznaczone jest do klatek oraz akwariów też dla królików. Wielkość pojedynczego kawałka ściółki dostosowana jest w ten sposób, by stała się odpowiednio delikatna dla małych nóżek.

Taka ściółka dla chomika wykonana jest z w pełni naturalnego surowca, a więc z resztek po obrobieniu nasion lnu oraz włókna lnianego. Podczas produkowania ściółki nie korzystano ze szkodliwych substancji konserwujących. Ściółka ta została również parokrotnie odpylona, by nie wywoływać u gryzoni kłopotów po stronie układu oddechowego.

W przenikliwą ściółkę wsiąkną wszystkie płyny, wobec czego gryzoń każdorazowo będzie mieć suchy grunt pod nóżkami. Podłoże takie maskuje także nieprzyjemne zapachy, czego można dowiadywać się z opisu umieszczonego pod linkiem https://moondog.pl/pl/products/moon-dog-flora-odpylona-sciolka-lniana-dla-gryzoni-i-krolikow-30-l-1896.html?query_id=5 a także zaznajomić się równocześnie z poleceniami osób, które już nabyły taki produkt i go rekomendują. Kiedy zwierzę miało w przeszłości objawy alergii lub w tej chwili się z nimi boryka, to prezentowana ściółka jest dla niego rzeczywiście polecana. Ściółka spakowana jest w ekologiczny, zrobiony z papieru worek, a nie w plastik, co jest jej kolejnym atutem. Szczegółowy sposób zastosowania wskazany jest na stronie www. Konsumenci dowiadują się również, co mogą zrobić z wykorzystanym już produktem.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz