ARTYKUŁ SPONSOROWANY Budownictwo, Przemysł

Luksusowe domy pływające od marki SHOGUN HOUSEBOAT

Nowoczesne domy na wodzie proponuje firma SHOGUN HOUSEBOAT. Pływające apartamenty są dopasowane do wymagań osób, które zamierzają je zakupić. Kiedy ktokolwiek ceni oryginalność, poczucie wolności, a także spędzenie czasu w komfortowych warunkach, to dom na wodzie spełni jego oczekiwania. Powierzchnia mieszkalna w takim apartamencie to 21 m2. Apartament posiada 3 tarasy.

Nabywcy mają do dyspozycji nowoczesne, zgodne pod względem wystroju, a także funkcjonalne wnętrza. Projektanci wnętrz, jacy się tym zajmują biorą pod uwagę wszystkie szczegóły, jakie stricte mają przełożenie w tym, iż pływający dom spełni wszystkie oczekiwania. W domu ulokowana jest wygodna łazienka z kabiną prysznicową. Pokój dzienny jest w pełni oszklony oraz wyodrębniony w nim jest praktyczny oraz stuprocentowo wyposażony aneks z kuchnią. W domu znajdują się także dwie oddzielne sypialnie, a w pokoju dziennym jest rozkładana kanapa. Rozległy taras ma trzydzieści metrów kwadratowych.

Na jego górze znajdują się barierki. Należy wobec tego stwierdzić że apartament taki prezentuje się doskonale. Apartamenty na wodzie od zaprezentowanej firmy są również niezależne. Mają wewnętrzną kanalizację, ciepłą i zimną wodę, ogrzewanie oraz klimatyzację. Houseboat można także w dowolny sposób podłączyć w ogólnodostępnych małych lub średnich portach źródeł zasilania zewnętrznego do wody oraz do prądu. Każdy, kto chciałby się stać posiadaczem takiego luksusowego domu ma tę możliwość. Szczególnie zostało to cenione w pandemii. To również doskonałe wyjście dla tych osób, które nie chcą rezerwować pokoju w zatłoczonych hotelach.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz