ARTYKUŁ SPONSOROWANY Budownictwo, Przemysł

Kurtyny paskowe od producenta Kiner

Praktyczne zasłony spawalnicze od producenta Kiner to przezroczyste przegrody ochraniające sąsiedztwo stanowiska spawalniczego przed negatywnym wpływem promieniowania podczerwonego a także ultrafioletowego, jakie jest emitowane przez łuk spawalniczy. Imponująca minimalizacja światła odbitego zwiększa bezpieczeństwo spawacza i podnosi komfort jego pracy.

Zasłony spawalnicze ochraniają także przed promieniowaniem świetlnym te osoby, które są niewyposażone w środki i ubrania spawalnicze, a przebywają blisko stanowiska spawalniczego. Proponowane przez producenta zasłony spawalnicze posiadają 2 krawędzie wzmocnione na górnej oraz dolnej części zasłony. Są one podwójnie złożone oraz zespolone termicznie. Na górnej krawędzi wykonane są wzmocnione otwory, służące do zakładania zasłon na haczykach zrobionych ze stali. Kupujący mogą dobierać produkty z asortymentu bądź mogą decydować się na zasłony wykonane na prywatne zamówienie.

Wyroby te spełniają uzgodnienia normy PN – EN ISO 25980:2014. Taki typ folii spawalniczej jest trwale oznakowany. Nie można tego oznaczenia usunąć albo zmienić. Oznakowanie złożone jest z numeru normy, nazwy producenta, dystrybutora lub importera oraz daty wyprodukowania. W ten sposób oznakowana kotara spawalnicza ma gwarancję przydatności podczas spawania. Na witrynie wytwórcy znajdują się użyteczne wskazówki dotyczące montażu i sposobu zastosowania zasłon spawalniczych. Dlatego rozsądnie jest się z tym zaznajomić.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz