ARTYKUŁ SPONSOROWANY Usługi

Opakomar: wytwórca opakowań ozdobnych

Typy opakowań, jakie wytwarza Opakomar są przeróżne, wobec czego klienci chętnie zdecydowani są na to, aby zamówienia realizować dokładnie w takim miejscu, gdyż wiedzą, iż posiadają sposobność zamówić takie pudełka ozdobne, jakie spełnią ich wymagania. Oferta obejmuje: pudełka ozdobne – Standard, pudełka ozdobne – Exclusive, pudełka z logo oraz pudełka okładkowe z magnesem. Niezależnie od faktu, jakie kupujący zamówi pudełka ozdobne na prezent, może oczekiwać, iż zostaną one zrobione wzorcowo i w krótkim czasie.

Typ opakowania uzależniony jest przede wszystkim od tego, co ma się w nim znaleźć. Opakowania zostały zrobione z mikrofali o gramaturze 385 gr i oklejane są kolorowym papierem. Mogą mieć ściągane wieczko, wstążki albo magnes. Grubość boku to mniej więcej 1,8 do 2 milimetrów, a gramatura ma od 90 do 130 gr. Najmniejsze z zamówień, jakie można złożyć na pudełka ozdobne prezentowe to pięćdziesiąt sztuk.

Pudełka są natychmiastowo przygotowane do użytku i nie trzeba ich złożyć. Solidnie wykonane opakowania ozdobne wyglądają nad wyraz dobrze oraz wskazują na renomę marki, która w nie zainwestuje. Mogą zostać oklejane jednokolorową lub wielokolorową okleiną w środku. Wymiary, jakie mają opakowania ozdobne na prezent są podane w asortymencie, ale też można decydować się na złożenie zamówienia indywidualnego.

Na dodatek opakowania ozdobne prezentowe w formie Exclusive są kaszerowane. Opakowania z logo mogą zostać wykonane dowolnymi metodami: z elementami pozłacanymi albo posrebrzanymi, sitodruku lub offcetu. Interesująco prezentują się pudełka okładkowe z magnesem. Podany producent opakowań ozdobnych zadbał o to, aby równocześnie pozostawały ekskluzywne i praktyczne.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz