Motoryzacja, Transport

Dlaczego warto skorzystać z usługi autodetailingu

Sporo osób bardzo lubi dbać o swoje auta, i to na różne sposoby. Standardem jest dla nich regularne odkurzanie środka i korzystanie z myjni, a w ostatnich czasach dość chętnie także z usług autodetailingu. Ten stosunkowo nowy trend zyskuje ostatnio w naszym kraju bardzo na swojej popularności, i rosnąca liczba właścicieli samochodów zaczyna się na niego decydować. Stanowi on świetną opcję dla tych, którzy bardzo zwracają uwagę na to jak się prezentuje ich pojazd na zewnątrz i w środku.

Jak można zauważyć, metoda ta sprawdza się także dobrze w przypadku starszych samochodów, a to niesie za sobą kilka wymiernych korzyści. Z pewnością istotne to będzie chociażby podczas sprzedaży, ponieważ za zadbane auto można będzie wziąć atrakcyjniejszą cenę. W praktyce autodetailing opiera się na tym, że pojazd jest bardzo dokładnie czyszczony, ale też poddany renowacji i konserwacji. Prace będą zarówno obejmować całą lakierniczą powłokę i wszystkie dodatkowe elementy, jak też wszystko we wnętrzu.

Jest to znacznie więcej niż w przypadku myjni samochodowych, stosowane są też również inne metody. Na początku cały samochód jest dokładnie myty za pomocą profesjonalnych środków czyszczących, a później poddany zabiegowi tak zwanego glinkowania. Po wyczyszczeniu powłoki lakierniczej zostaje on wypolerowany, a na koniec zabezpieczony woskiem czy powłoką ceramiczną. Znacznie więcej na temat tej techniki znaleźć można w sieci, na przykład po podaniu w wyszukiwarce hasła auto detailing Kraków i przejrzeniu wyników.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz