Moje wskazówki i moja rewolucyjna technika tuszowania rzęs! Jeśli jesteś na tej stronie, to dlatego, że masz dość cienkich, za krótkich lub za mało rzęs i zastanawiasz się, jak mieć długie rzęsy. Niezależnie od tego, czy są to rzęsy naturalne, czy pomalowane, Twoje rzęsy są ledwo widoczne i chciałabyś, aby w końcu podkreśliły Twój wygląd. To prawda, że ​​zakładanie sztucznych rzęs za każdym razem, gdy chcesz naprawdę podkreślić swoje oczy, nie jest zbyt praktyczne…

Ja też byłem taki jak ty! Moje rzęsy były bardzo cienkie, ale udało mi się je zarosnąć i zagęścić. A nawet przed osiągnięciem tego etapu odkryłam technikę nakładania tuszu, która całkowicie zmieniła mój makijaż! Dzięki tym sztuczkom moje rzęsy teraz dotykają moich brwi, tak tak! A nawet kiedy zostaną oczyszczone.

Obejrzyj poniższy film, aby dowiedzieć się:

3 końcówki pielęgnacyjne, które pozwoliły mi naturalnie mieć dłuższe rzęsy, Moja rewolucyjna technika aplikacji, która daje mi rzęsy w rozmiarze XXL. Zobaczysz, że wszystko jest zaskakująco proste! Jeśli zaaplikujesz je dzisiaj, Twoje rzęsy będą jak moje już za kilka tygodni.Przede wszystkim zasubskrybuj teraz mój kanał na YouTube, aby odkryć jeszcze więcej wskazówek dotyczących urody i makijażu!

Wspomniane produkty mają długie rzęsy

  1. 100% czysty olej kokosowy

  2. Serum do rzęs M2
  3. Odżywka do rzęs Revitalash
  4. Tusz do rzęs Maybelline Colossal Big Shot
  5. Zalotka, Sephora

Jako ambasadorka serwisu Parapharmacie Anglaise, gdzie można znaleźć serum na szybsze rzęsy, mam kod promocyjny. Przejdź przez mój link partnerski lub użyj mojego kodu polecającego (022902402), aby uzyskać 10 euro zniżki na pierwsze zamówienie z 60 euro zakupu.

Jak wydłużyłam rzęsy?

Dzięki pewnym zmianom w mojej rutynie pielęgnacyjnej udało mi się wydłużyć rzęsy, ale także je zagęścić. Moje rzęsy są teraz pełniejsze, dłuższe i bardziej gęste. Pierwszą łatwą zmianą, jaką możesz wprowadzić, aby mieć dłuższe rzęsy, jest po prostu użycie 100% czystego oleju kokosowego do usunięcia makijażu. Skutecznie usuwa makijaż, nawet wodoodporny, można go stosować zarówno na twarz, jak i na oczy.

Ten olejek nie tylko odżywi i oczyści Twoją skórę, ale także odżywi Twoje rzęsy i doda im siły. Twoje rzęsy szybko się pogrubią, będziesz mógł to zauważyć dotykiem w kilka dni, potem w lustrze bo będą bardziej widoczne. A ponieważ olej kokosowy wydłuża fazę wzrostu rzęs, będą one również rosły dłużej.

Miałam też okazję wypróbować dwie odżywki, aby moje rzęsy rosły dłużej i szybciej:

Rzęsy M2 firmy M2 Beauty

Revitalash Advanced.

Te 2 serum działały znakomicie, a rezultaty były widoczne pod względem długości od 6 tygodnia.Gdybym miała wybrać tylko jedną odżywkę do rzęs, to byłaby to M2 Lashes, bo ona też pogrubia rzęsy. Po 2-3 tygodniach są one grubsze, a także ciemniejsze, co pozwala dostrzec różnicę nawet po oczyszczeniu. Sprawdź ten poprzedni artykuł, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak szybciej rosnąć rzęsy z M2 Lashes.Niemniej jednak odżywka Revitalash to również bardzo dobra odżywka na porost rzęs i też ją polecam.

Jak mieć długie rzęsy z tuszem do rzęs?

Tusz do rzęs to produkt do makijażu, który ma za zadanie wydłużyć i pogrubić nasze rzęsy. Jednak jeśli zostanie zastosowany niewłaściwie, przyniesie bardzo niewielki efekt i tylko je przyciemni. Ale my chcemy lepiej!

Od około 5 lat stosuję technikę aplikacji tuszu, która naprawdę pozwala uzyskać na rzęsach objętość i długość, już od pierwszego przejścia. Kliknij tutaj, aby bezpośrednio zobaczyć tę rewolucyjną technikę aplikacji.Nie należy jednak zapominać, że jakość tuszu jest również kluczowym czynnikiem w uzyskaniu długich rzęs. Ponadto moim ulubionym momentem jest Colossal Big Shot firmy Maybelline, który oferuje niesamowity wynik.

Jest to tusz do rzęs, który nie jest drogi i można go łatwo znaleźć w supermarketach lub na Amazonie. Miej oczy szeroko otwarte, ponieważ w zeszłym tygodniu była w promocji w Casino i U za 10 euro za 2 tusze do rzęs! Jeśli natkniesz się na tę promocję, wskocz na nią, bo naprawdę warto. Zobacz http://dlalejdis.pl/artykuly/odzywka-do-rzes-sposob-na-piekna-oprawe-oka

Wydłuż rzęsy w nieskończoność i poza nią. Podsumowując, oto trio zwycięskie za posiadanie rzęs XXL:zmywa makijaż 100% czystym olejem kokosowym, nałóż odżywkę do rzęs, która działa, użyj mojej rewolucyjnej techniki aplikacji tuszu do rzęs. To moje najlepsze triki i dzięki nim Twoje rzęsy dotkną sufitu… lub brwi, tak jak ja!

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
To warto też przeczytać

Atuty które wynikają z rozpoczęcia współpracy z agencją interaktywną Ajmer

Oferta agencji interaktywnej Ajmer prezentuje się profesjonalnie, a więc wielu zleceniodawców zdecydowanych…

W jaki sposób przygotować usługę cateringową oraz robić reklamę catering dietetyczny własnym odbiorcom?

Wiele zaczyna się od zebrania z kontrahentem i ustalenia układów usługi gastronomicznej.…

Piękne, zagęszczone i długie rzęsy: odżywka Eleverlash

Odżywka, jaka sprawdzi się u osób z różnymi schorzeniami to Eleverlash. Wypadanie…